9th Urooncology Congress

9th Urooncology Congress

9th Urooncology Congress

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Her geçen yıl, hem katılım sayısı hem de akademik kalitesi giderek artan Avrasya Üroonkoloji Kongresi’nin dokuzuncusunu, Atina/Yunanistan’da 39. SIU (Société Internationale d’Urologie) Kongresi ile beraber yapacağız. Bu kongre içinde, aynı zamanda WUOF (World Urological Oncology Federation)’un bir günlük sempozyum programı da yer alacaktır. Böylece, kongre katılımcılarımız, uluslararası nitelikte üç büyük bilimsel şöleni bir arada yaşama ve yararlanma imkanı bulacaktır.

Bu vesileyle, üroonkoloji alanında çalışan, ilgi duyan, ulusal-uluslararası toplantılarda yer almak isteyen ve çok merkezli ortak çalışmalara katılmak isteyen tüm meslektaşlarımızı Avrasya Üroonkoloji Derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.

Şimdiye kadar olduğu gibi bu sene de, alanlarında söz sahibi Türk ve yabancı konuşmacı-panelist-oturum başkanı meslektaşlarımız yanımızda olacaktır. Dr. Laurence Klotz, Dr. Peter Black, Dr. Christopher P. Evans, Dr. Nathan Lawrentschuk, Dr. Ioannis Varvarakis ve Dr. Konstantinos Stravomidos kongremizin davetli konuşmacıları arasında yer almaktadır. Yine bu yıl, Türk Tıbbi Onkoloji Derneği ve Yunan Üroloji Derneği (Hellenic Urological Association) akademik katılım ve katkılarıyla 9. Avrasya Üroonkoloji Kongresinin paydaşları olacaktır.

Tek gayesi, üroonkoloji alanındaki yenilikleri katılımcılarına aktarmak ve üroonkoloji alanında çalışan yerli ve yabancı meslektaşlarımızı bir araya getirmek olan kongremiz vesilesiyle, 16-20 Ekim 2019 tarihinde Atina’da görüşmek üzere sağlık ve esenlikler dilerim.

Prof. Dr. M. İhsan Karaman
9. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Başkanı

Geniş bilgi için kongre web sitesini ziyaret ediniz. http://eua19.org/